Po zápase s Naháčom budeme musieť opraviť bránky

20.03.2018 13:43

Tentoraz písal o zápase Hrnčiarovce - Naháč 9:0 

Milí priatelia, menej je niekedy menej a čoho je málo tak je niekedy moc. Internety vedia. Máme takú platformu, že niekedy to vyzerá ako čet, ale vďaka tomu poznáme, kto je na tom ako zdravotne. Cum bajšpíl: Dr. Jeďo: "................ marodi, dufam, ze ste sa dali dokopy teda nepocitam Voza ten ma diadnozu trvalu.............. vola sa to neurovopeciekonkovogebulova psychoza s prvkami miernej agresivity prechadzajucej zlahka do euforie s viditelnymi naznakmi alkoholoerotomanskeho opojenia..............." Koniec citátu. A potom ho seklo v krku. Tak sme si z neho začali robiť srandu.:

"Máš naláté! Dze? Za Tebu!" A tak sme z neho spravili klubový ventilátor. Mladý chalan, šak ešte nemá ani 40. Ale božský pohlad, kde telo, tam hlava. Akurát, že by nám mohli jeho góly chýbať, tak to pred zápasom nebola dobrá správa.  Máme v mužstve dvoch šedivých. Jeden je Jeďo. Druhý bol tréner. Ale jak si prečítal jeho zdravotnú dokumentáciu, tak prišiel jak Klekí Petra. Sibírska biela. Ale pome k fotbalu.

Úplne že najvác vybavil Jeďo cez zimu posily. Nastúpili všetci traja a bol to oheň. Hilec, Lusky po stranách, akurát Matúš v bráne vymrzol.

Od začiatku to bol zápas na jednu bránu. Aby sme sa netrápili, Lusky v sklze preloboval brankára hostí. 7.minúta 1:0. Potom sa do hry snažili vrátiť hostia platonickými útokmi, alebo našimi minelami. Správnym smerom (jaj, to je aké špatné slovo) nás nasmeroval Paťkoló. Ako sa hovorí, jemu ten zápas vyslovene chutil. Prihral na prvý, a ten druhý prešprintoval s loptou k ľavej čiare, prudkým centrom vyzval naše kladivo udrieť ten klinec na tú správnu strunu. Andrej Prímus a 2:0. Už je Prímus, lebo je to fakt super chalan. Jak hovoril ten starý čínsky generál, Nalejˇce: "Bi, kým je sprostý."  Zápas vybavil Hilec. O minútu neskôr. 23.minúta a 3:0. Paťo len začal. Najviac motivovaný hráč, odsúdený len na 6 gólových prihrávok.

Potom aj chvílku bola situácia, že som vyzeral jak futbalista: že co ci mete, šprint a získal som lobdu. To bola taká hluchá pasáž. Prehlušil ju Sedlo.

Z prvej mu nevyšla, druhú si dal pod nohu a takú šupovicu, že keby od brvna neskončí v bráne, tak zraní vo Zvončíne starších dorastencov.

41.minúta 4:0. Vybavené. Teraz budem filozofický. Veľmi si vážim každého súpera. Je jedna strana: Tá naša. Dajme, čo to dá. Na 5:0 to doklepol Sedlo. Asistencia Paťo.  Tri minúty ho píšťalke. Vybavili sme to na devinu. 90. minúta a 9:0. Zažil som tiež pár klepancov, 8, 7, 9:nula, chalani hlavu hore. Už len štatistiku: Sedlo, prvý hetrik a posledný vingel, že ho asi zobere Mercedes do reklamy. Porád nám zarobil 100 evri. Paťkolóó, bez gólu, ale 6 gólových prihrávok, neboj sa, to dojde. Zázvorm,... záverom. Len dúfam, že má Hilec zváračku, lebo zlomil tyčku tým volejom. Počúvaj ma sem. Ani sa mu nechcelo. Ale reku skús mi ju prepasírovat za obranu, 20 metrový šprintík, v plnom behu z prvej otočil bránu o 360 stupňov, taký volej, že mi ale dva nalej. Nazdáááááár