José aktívne zčeril prestupové vredy

01.02.2016 11:17

Tentoraz písal odľahčene o prípravnom zápase Hrnčiarovce - Pavlice 2:2.

Nazdááár priáátelijá,

už vám to chýbalo, akova aj mne? 

 

Ništ, o inšem som chcel: Hrnčiarovce – Pavlice.José to s indíciami nezabalil, a medzitým, čo sa ostatným cez svátky ukladal tuk na bruchu, aktívne zčeril prestupové vredy. Ponajprva oj..al Valša, že je futbalista a mal by to skúsit znova, skoro temu uveril aj sám. Skoro. Ešče ked uverí, tak to aj začne padat. Ale tie kraje zálohy. Ejkej vpravo (A.K.) a nalavo Majo Kej. Čo vám povím, každá z posíl ukázala, že má asociál/potenciál? Emkej rýchlosťou a nosom na góly, Ejkej rozumom. Ale to už sa púščam do neprebádaných vôd inteligencie. Nebe a dudy. Nalavo Maťo konečne dostal futbalistu, ktorý dokáže rýchlosťou a ® umom rozleptať súperovu obranu, aj za cenu toho, že hrá v obrane. Čo mu však nebránilo v ofenzívnych chúťkach. Celý zápas.

Ale žeby sme to nelízali len po krajoch, v strede tradične dobre a trochu navác Rado Van so Sedlom, kvalitka sa ukázala proti kompaktnému súperovi.

V útoku dobre Valšo s Mirkom, ešče ked zabojujú s kondíciou, ten asociál sa v nich prebudí. Ale na druhej strane asociálov mali aj Pavličané, ked ich dorážky do prázdnej brány vychytal Kuzmič, alebo sa im dostali tie gumové granule do očí. Dobrý match. A keby ste sceli vedzet, tak 2:2. Na Žďááár